Haber Detayı - Ev tekstilciler Dubaiden siparişlerle döndü
Ev tekstilciler Dubaiden siparişlerle döndü

Ev tekstilciler Dubaiden siparişlerle döndü


DOSAB Ev Tekstili Kümelenmesi, ilk yurt dışı faaliyetini hedef ülkeler arasında görülen Dubaide gerçekleştirdi.

Başarılı organizasyonda, kümede yer alan 12 ev tekstili firmasının temsilcileri, Dubaide 40 firmadan 47 kişi ile B2B görüşmeleri yaptı, özel kiralanan salonlarda ürünlerini sergiledi, siparişler aldı.
Rixos The Palm Dubai Otel bünyesinde 430 metrekarelik iki salon kiralayan DOSAB heyeti burayı fuar alananına çevirerek, her firmaya yaklaşık 30 metrekare alan sağladı. B2B (İngilizce açılımı Business to Business olan bu kısaltma, şirketler arası pazarlama ya da satış uygulamalarına verilen kısa tanımdır) ikili iş görüşmeleri gerçekleştirildi. Ülkemizin Dubai Ticaret Ataşesi Serdar Fuat Kumbaracı da DOSAB Ev Tekstili Kümelenmesi etkinliğini ziyaret ederek, Dubai pazarı hakkında bilgilendirme yaptı. Aynı zamanda, etkinlik ile alakalı çalışmaları yerinde gözleyen Kumbaracı, katılımcı firmalarla da görüşme yaparak olumlu izlenimlerini paylaştı.
DOSAB Ev Tekstili Kümelenmesinin ilk yurt dışı etkinliğinde, bazı firmalar sipariş alırken, hem katılımcı hem de ziyaretçi firmalar için olumlu görüşmeler yapıldı.

Facebook
Sayı: 1027 - Tarih: 12.01.2016

Yazarlarımız