Haber Detayı - Ekonominin kahramanları 44. kez ödüllendirildi
Ekonominin kahramanları 44. kez ödüllendirildi

Ekonominin kahramanları 44. kez ödüllendirildi

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından bu yıl 44. kez düzenlenen Ekonomiye Değer Katanlar Ödül Töreni 29 Aralık Cuma günü gerçekleşti.

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası, Bursa ekonomisinin kahramanlarını Ekonomiye Değer Katanlar Ödül Töreni ile ödüllendirdi. Bu yıl gerçekleşen törende 8 ayrı kategoride ödüller sahiplerini buldu. Gelir Vergisi, Kurumlar Vergisi, İhracat, İnovasyon, İstihdam, Dönüşüm ve Fark Yaratanlar, En Fazla Ar-ge Çalışması Yapan KOBİ'ler ve Sektör Liderleri kategorilerinde 87 ödül dağıtıldı.
KÜRESEL BAŞARI HİKAYELERİ YAZILDI
Ekonomiye Değer Katanlar Ödül Töreni'nin Bursa iş dünyasının buluşma noktası haline geldiğini söyleyen BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, ödüllerin Bursa ekonomisi için önemli bir referans değeri taşıdığına dikkat çekti. Firmaların faaliyetlerinin ve iş modellerinin kapsamlı bir biçimde incelendiği bir değerlendirme sürecinin ardından ödül alacak iş insanları ve firmaları belirlediklerini kaydeden Başkan Burkay, 'Bursa iş dünyası 2017 yılında da birçok sektörde küresel başarı hikayeleri yazmayı sürdürdü. Üretimiyle, ihracatıyla, istihdamıyla, vergisiyle Bursa ve Türkiye ekonomisinin büyümesine katkı koyan tüm firmalarımızı ve girişimcilerimizi yürekten kutluyorum. Zorlu koşullara rağmen büyük başarılara imza atmaya devam eden Bursa iş dünyasının önünün artık daha açık olduğuna inanıyorum' ifadelerini kullandı.

Facebook
Sayı: 1130 - Tarih: 02.01.2018
Yazarlarımız