Elif Didem Danacıoğlu - Kısacası ekonominin sesi bizimle yansır…

Kısacası ekonominin sesi bizimle yansır…Tahsin Ardıç'ın öncülüğünde ilk çıktığı günden beri aralıksız bir şekilde yayın hayatını sürdüren EKOHABER Gazetesi 24 yaşında.
İşte, iş dünyasının sesinden EKOHABER'in 24'üncü yılı anısına kutlama mesajları ile bu hafta sizlerle buluşuyoruz.Yayın hayatına başladığı ilk günden bu yana global çizgisini başarıyla sürdüren EKOHABER, güncel ekonomi haberleri ve sanayi çarklarından yansıyan özel araştırmalarıyla okuyucularıyla buluşuyor.
Sanayi endüstrisinde gerçekleştirilen özel çekimler ve iş dünyasının ekonomi yansımaları yine çok konuşulacak! Ar-Ge'den inovasyona, patent'ten kaliteye, OSB mimarilerinden sanayi çaklarına, enflasyondan ihracata, teknolojiden KOBİ'lere, piyasalardan döviz ve TL'de yaşanan son gelişmelere, yerli otomobil'den yan sanayiye ve sektörlerden son gelişmelere kadar...
İş dünyasının değişen ekonomi şartlarında piyasaların nabzını tuttuğu ifade edilen EKOHABER, bugün iş dünyasının birbiri ile ilgili iletişim aracıda olduğu ifade ediliyor.
Sürdürülebilirlik için ufak bir 'kıvılcım'ın ateşlenmesi yeterlidir. Sonra ateşlenen kıvılcımın etkisiyle içindeki varlık duygusunu en uzak yerlere taşımayı arzular. Bir mumu düşünün...İlk önce kendi çevresini aydınlatır, daha sonra etrafa yayılır. O aydınlık varlığın belirtisidir. İşte biz bu piyasaların belirtisi, ilk aydınlanmanın yayılan ve büyüyerek sizlerden gelen ekonominin 'evre'leriyiz. Sanayide en son gelişmeleri, gördüğümüz şeyleri yansıtmamız gerektiğini, ekonomi analizlerine birde bizden bakmanıza destek olmak isteyen EKOHABER Ailesiyiz.
Size yeni bir piyasa sunmak yerine var olan ekonominin zorlu piyasa şartlarında kalan yüzünü araştırma özel haberlerimizle sizden gelen değerlendirmeler ışığında var olmaya devam edeceğiz. Sanayinin varlığını araştırmalarımızla yansıtmaya devam edeceğiz. Yani olaylara farklı bir bakış açısı…Kısacası ekonominin sesi bizimle yansır… Bir sonraki hafta karşılaşmak dileğiyle demeden önce, değerli zamanınızı ayırıp, tüm özel haber araştırmalarımda ve röportajlarımda verdiğiniz değerli görüşleriniz için öncelikle Bursa iş dünyasına ve sanayinin güçlü seslerine teşekkürü bir borç biliyorum. Son zamanlarda günümüzde çok revaçta olan sosyal medya etkileşimleri arttı. Kendini sürekli yenileyen EKOHABER, Artırılmış Gerçeklik (AR) Teknolojili Mobil Aplikasyonuna geçiyor.
24 yıl kolay değil... Başta patronum Tahsin Ardıç ve haberin değerliliği kadar büyük emeği geçen ve mutfak dediğimiz gizli kahramanlar vardır ya, işte ekip arkadaşım Erol Benzer'e 'Teşekkür ediyorum'...
Unutmayın, piyasalar haftaya EKOHABER'le başlar…
Facebook
Sayı: 1195 - Tarih: 09.04.2019
Yazarlarımız