Bursa iş dünyası Büyükşehir işbirliği
Haber Detayı - Bursa iş dünyası Büyükşehir işbirliği
Bursa iş dünyası Büyükşehir işbirliği

Bursa iş dünyası Büyükşehir işbirliği

TÜGİAD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığına yeniden seçilen Alinur Aktaş'ı ziyaret etti. TÜGİAD Başkanı Ersoy Tabaklar ve YK üyelerinin katıldığı görüşmede, TÜGİAD ile Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin işbirliği olanakları konuşuldu. TÜGİAD'ın ülkenin önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olduğunun altını çizen TÜGİAD Bursa Şubesi Başkanı Ersoy Tabaklar, Bursa için üstlerine düşecek bir şey varsa yapmaya hazır olduklarını da ifade etti. TÜGİAD Bursa Şubesi'ne ziyaretinden dolayı teşekkür eden Başkan Alinur Aktaş da, TÜGİAD'ı yakından takip ettiğini belirtti. Bursa ve ülke yararına birlikte çalışmanın önemine vurgu yapan Başkan Aktaş,  gençlerin ülkenin kalkınmasındaki önemine değindi.

BUMİAD Başkanı Şaban Bozdemir ile beraberindeki yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet, Bursa Büyükşehir Belediyesi başkanlığa seçilen Alinur Aktaş'ı BUSKİ'deki makamında ziyaret etti.BUMİAD Başkanı Şaban Bozdemir, BUMİAD üyeleri olarak her zaman Aktaş'ın yanında olduklarını, Bursa'yı ve Bursalıyı ilgilendiren tüm konularda işbirliklerine açık olduklarını ifade etti. Daha yaşanabilir bir Bursa'yı inşa etmek adına BUMİAD'ın üzerine düşeni yaptığını ve Bursa Büyükşehir Belediyesi desteğiyle de bu çalışmaları daha da ileri boyutlara çıkarabileceklerini hatırlatan Bozdemir, 'BUMİAD olarak bizim arzumuz daha yaşanabilir bir Bursa için herkesin elini taşın altını koymasıdır. Bu manada pek çok çalışma yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz. Ekonomik anlamda da güçlü bir şehir arzuluyoruz' dedi.

BALKANTÜRKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Berat Tunakan ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ı makamında ziyaret etti.BALKANTÜRKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Berat Tunakan, Başkan Alinur Aktaş'a başarılar diledi. Yaptıkları çeşitli girişim ve projelerle, Balkanlar ve Bursa arasındaki köprü misyonlarını sürdürdüklerini belirten Başkan Tunakan, şehrin menfaatine uygun her konuda üzerlerine düşen ne varsa yapacaklarını da ifade etti.

GESİAD Başkanı Kerim Demiral ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, tebriklerini iletti. GESİAD ailesi olarak Aktaş'ı yeniden ağırlamaktan mutluluk duyacaklarını belirten Demiral, 'Seçim çalışmalarınız kapsamında sizleri ağırlamış ve projelerini dinlemiştik. Şimdi ise bu projelerin detaylarını dinleyecek ve çeşitli konularda istişare yapmak için bir araya gelecek olmaktan mutluluk duyarız' dedi.

TÜMSİAD Bursa Şubesi Başkanı M. Kemal Şerbetçioğlu ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Bursa'da pek çok SİAD'ın olduğunu hatırlatan Aktaş, TÜMSİAD Bursa Şubesi'nin önemli işlere imza atan örnek bir dernek olduğunu ifade etti.
Facebook
Sayı: 1203 - Tarih: 11.06.2019

Yazarlarımız