Haber Detayı - Bennur Karaburun AK PARTİ
Bennur Karaburun AK PARTİ

Bennur Karaburun AK PARTİ

Bennur Karaburun AK PARTİ
1973, Bursa doğumlu olup 1994 yılında Uludağ Üniversitesi Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 1996 yılında özel bir şirkette imalat müdürlüğü görevini sürdürürken geçirdiği trafik kazası sonucu malulen emekli olmuştur. Kök hücre tedavisinin gelişmesi konusunda çalışmalar yapmaktadır.


Gürsel Dönmez AK PARTİ
1964 Kırcaali doğumludur. Balkan göçmeni bir aileye mensuptur. 1986 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü mezunudur. 1990 yılında Viyana Ekonomi Üniversitesinde yüksek lisans, 1999 yılında aynı üniversitede Felsefesi ve İktisat Sosyolojisi Bölümünde doktorasını tamamladı.İsmet Karaca CHP
1970 yılında Antalyada doğdu. Uludağ Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. Turizm sektöründe faaliyet gösteren bir firmanın sahibidir. 1990lı yıllarda SHP gençlik kollarında siyasete başlayan İsmet Karaca, daha sonra CHPde devam etmiştir.


T.Gürhan Akdoğan CHP
Bursa doğumlu olup Uludağ Üniversitesi Makina Fakültesinin ilk mezunlarından biridir. İnoksan A.Ş. yönetim kurulu başkan yardımcılığı görevini yürütmekle birlikte şirketin İcra Kurulu başkanıdır. CHPde uzun yıllar yönetim kademeleri dışında çeşitli komisyonlarda aktif görev alarak siyaset yaptı.Hatice Deniz MHP
Orduda 1964te doğan Hatice Deniz, 2002de Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümünden mezun oldu. Bir süre ilkokul öğretmenliği yapan Deniz, daha sonra çeşitli kuruluşlarda görev yaptı. MHP Gürsu Kadın Kolları Başkanlığı görevini sürdüren Deniz, İngilizce biliyor. Evli olan Deniz, iki çocuk annesi.


Çetin Elmas MHP
Muşta 1964te doğan Çetin Elmas, Gazi Üniversitesinin Elektrik-Elektronik bölümünden mezun oldu. Birmingham Üniversitesi Elektronik ve Elektrik Mühendisliği Bölümünde, Elektronik ve Elektrik Mühendisliği doktoru derecesini aldı. 1994te Gazi Üniversitesine yardımcı doçent olarak atandı. 1995te doçent, 2001de profesör oldu.

Facebook
Sayı: 994 - Tarih: 26.05.2015
Yazarlarımız