Haber Detayı - BEBKA'dan teknik yardım masası
BEBKA’dan teknik yardım masası

BEBKA'dan teknik yardım masası


Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA)'nın 2018 Yılı Mali Destek Programına başvuru süreci devam ederken, BEBKA tarafından potansiyel başvuru sahiplerinin proje hazırlamasına katkıda bulunmak amacıyla Teknik Yardım Masası hizmeti verilmeye başlandı.
BEBKA'nın 6 Mart tarihinde başlayan 2018 yılı Mali Destek Programı ile ilgili Teknik Yardım Masası hizmetinden faydalanmak isteyen potansiyel başvuru sahiplerinin, 15 Mart tarihine kadar BEBKA'nın Bursa'daki Merkez Ofisi ile Eskişehir ve Bilecik Yatırım Destek Ofislerine başvurmaları gerekiyor.
BEBKA'dan yapılan açıklamada, 'BEBKA tarafından verilen Teknik Yardım Masası hizmeti potansiyel başvuru sahiplerinin proje hazırlamasına katkıda bulunmaya yönelik bir bilgilendirme/öneriler sunma hizmetidir. Bu kapsamda, proje yazmakta olan bir ilgilinin başvurması durumunda Teknik Yardım Masasında görevli Ajans Uzmanı, proje başvuru sahibi tarafından yazılmış projenin bölümlerinin kontrolünü ve iyileştirmesini proje başvuru sahibi ile birlikte gerçekleştirecektir. Buna göre, başvuru sahibi ve ortakların uygunluğu, projenin başvuru rehberlerinde belirtilen amaç ve önceliklere uygunluğu, projede yer alacak faaliyetlerin planlanması, uygulanabilirliği ve yöntemlerinin belirlenmesi, projede ifade edilen beklenen sonuçların mali ve kurumsal açıdan sürdürülebilirliğinin ele alınabilmesi, proje bütçesinin istenilen şekilde ve etkinlikte oluşturulabilmesi hususlarında kontroller ve iyileştirmeler yapılacaktır. Bursa, Eskişehir, Bilecik illerinde görevlendirilecek uzmanlar tarafından sağlanacak olan Teknik Yardım Masası Hizmetinden yararlanmak isteyen başvuru sahipleri https://www.bebka.org.tr/etkinlik-takvimi-179 bağlantıya tıklayarak randevu alabilirler. Her bir proje sahibi için azami bir saatlik süre ayrılacak olup, mali destek programlarına başvuru yapılabilecek somut bir projesi olan ve projesi hakkında fikir alışverişinde bulunmak isteyen başvuru sahiplerine yöneliktir' denildi.
Facebook
Sayı: 1140 - Tarih: 13.03.2018
Yazarlarımız