Haber Detayı - Akyapak Makine Erdal Elbay'a emanet
Akyapak Makine Erdal Elbay’a emanet

Akyapak Makine Erdal Elbay'a emanet

Akyapak Makine Yönetim Kurulu, imalat sektörünün deneyimli yöneticilerinden Erdal Elbay'ı
1 Ekim itibariyle Genel Müdür olarak atadı.

Bir çok farklı sektörde çeşitli kademelerde 25 yıllık deneyime sahip ve bu süre içinde farklı pozisyonlarda üst düzey yöneticilik yapmış olan Erdal Elbay ile organizasyonel yapısını şekillendiren Akyapak Yönetim Kurulu Başkanı Levent Akyapak yaptığı değerlendirmede;
' Erdal Elbay'ın şirketimize katılmasından dolayı mutluluk duyduğumu ifade etmeliyim. Akyapak Makine, 56 yıllık tecrübesi ile sektörde faaliyetlerini sürdürüyor. Türkiye'nin en yenilikçi ve global pazarda en rekabetçi şirketlerinden biriyiz. Değerli Erdal Elbay'ın, yüksek performansı ve liderlik özellikleri ile Akyapak Makine'nin bundan sonra ki gelişme ve büyüme aşamalarına önderlik edeceğine ve vizyon katacağına inanıyorum' ifadelerini kullandı.

Erdal Elbay ise yaptığı değerlendirmede; ' Başarıları ile ülkemizin gurur kaynağı şirketlerinden biri olan Akyapak ailesine katılmaktan dolayı büyük heyecan ve mutluluk duyuyorum. Tüm paydaşlarımızla, müşterilerimizin yararına olacak ve ülke ekonomimizin gelişimine katkıda bulunacak şekilde Akyapak Makine'nin başarısını daha da arttırmak için yeni iş arkadaşlarımla yakın bir çalışma içinde bulunacağım' şeklinde konuştu.
Facebook
Sayı: 1169 - Tarih: 09.10.2018
Yazarlarımız