Ekohaber
Haber : 15.078 Yorum : 6.993 Yazar : 42 Sayı : 977
Salı / 27-01-2015geri
THERMO-SHIELD ile nanoteknolojik yalıtım hizmeti veriyor

THERMO-SHIELD ile nanoteknolojik yalıtım hizmeti veriyor
PROTEKSAN
Mühendislik, proje, taahhüt, inşaat ve makine alanlarında hizmet veren Proteksan A.Ş., Bursa bayiliğini yaptığı Thermo-Shield ile yalıtımda çözüm ortaklığı sunuyor.

37 yıllık geçmişi bulunan Teksan Elektrikin taahhüt grubu olarak Teksan bünyesindeki son altı yılından sonra 2012 yılında şirketin proje kolunu ayırmak kaydı ile faaliyetlerine başlayan Proteksan A.Ş. tesis projelendirmesi ve anahtar teslim taahhüt işleri gerçekleştiriyor.
Bursa bayiliğini yaptığı Thermo-Shield ile son kullanıcı için evlerde; proje ve üretim konusunda uzman ekibi, çözüm ortakları ve taşeronlarıyla çevre değerlerinin korunmasında dünya standartlarını uyguluyor.
Tüm uygulama faaliyetlerini, oluşabilecek çevre kirliliğini önleyecek şekilde planlanladıklarını vurgulayan Proteksan A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Taner Aydınlı, “Gelecek kuşaklara doğal ve yaşanılası yaşam alanları oluşturmak için etkin bir şekilde çalışıyoruz.
Thermo-Shield markalı ürünümüzle su, ısı, ses ve ultraviyole ışın yalıtımı sağlıyoruz. Thermo-Shield, nefes alabilir ürün gamında yer alır. Yangın dayanımı A sınıfıdır. Gelen ısıyı bünyesine yüzde 2 civarında alır, geri kalan yüzde 98 oranında yansıtır. Dolayısıyla eşsiz ısı yalıtımı sağlar. İçindeki polimerler, suyla temas ettiği anda şişerler ve hava kanalcıkları tıkanarak eşsiz su bariyeri oluşturur. Her türlü yüzeye uygulanabilir olması sayesinde ağırlıklı olarak endüstride ve son zamanlarda Başta Amerika ve Avrupa ve Ortadoğu olmak üzere tüm dünyada Endüstri ve konutlarda güvenle kullanılır. Uygulama işçiliği kolay olması fiyat olarak ta ekonomik olması nedeniyle; klasik sistemlere göre yüzde 30 ila 60 arasında daha ucuzdur. Ürün ömrünün klasik sistemlere göre 2-3 kat daha uzun olması, yalıtım değerlerini koruması, nefes alabilir, toksit madde içermeyen yeşil ürün olması nedeniyle tüm dünyada ve ülkemizde tercih sebebidir. Orijinal ürün NASA tarafından keşfedilmiş olup; likid formunda üretilmesi ve geliştirilmesi 1984 yılından beri geliştirilerek uygulanması Endüstriyel ve Konut alanlarında kolay ve uygun hale getirilerek gelişimini sürekli artırmaktadır” dedi.
EVAPORATİFİN
BURSADAKİ TEK
UYGULAYICISI
Bunun yanı sıra Evoporatif markasının Bursadaki tek uygulayıcı bayisi olduklarının altını çizen Aydınlı şöyle devam etti:
“Önemli çözüm ortaklarımızdan biri de Dipaz Makine… Günümüz teknolojisine uygun CNC punch, CNC abkant, giyotin, hidrolik ve pnömatik presler, torna, freze tezgahları, muhtelif gaz altı, argon ve oksijen kaynak makineleri, elektrostatik ve yaş boya kurutma kabinlerinden oluşan geniş ürün gamıyla faaliyet gösteren Dipazın da bayiliğini yapmaktayız. Dipazın Türkiyedeki tek imalatçı sıfatıyla ürettiği Evaporatif soğutucu peteklerin Bursadaki tek uygulayıcısıyız. Gaz ve sıvı yakıtlı “Dipaz” ve “Isımak” marka sıcak hava cihazları, “Dipaz” marka Evaporatif soğutma ve nemlendirme cihazları, “Evaporatif soğutucu petek sistemleri”, “Spray Master” nozullu nemlendirme sistemleri, “Dipaz marka Nemalma cihazları”, “Dipaz” ve “Metro” marka oto, minibüs ve otobüs/kamyon boyama ve kurutma kabinleri ile ısıtma-soğutma- havalandırma-fırınlama konulu taahhüt işlerini gerçekleştiriyoruz.”Yazarlarımız
w
2014 yılında limanlarımıza yaklaşık 75000 ge...
Ahmet Özenalp
w
2015 yılında uygulanacak hadler Gayrimenkul ...
Ali Rıza Akbulut
w
Eşler aynı işyerinde çalışmalı mı? Eski arka...
Cevdet Akçakoca
w
Artan petrol üretimi ve düşüşe geçen fiyatlar...
Erdem Saker
w
Alüminyum bu hafta yüzde 5 arttı Alüminyum h...
Eren Ertoksöz
w
Yazarımız bu hafta iş yoğunluğu nedeniyle y...
Esin Şeker
w
Banka bazlı ekonomilerde parasal genişleme ...
Prof. Dr. İlker Parasız
w
Lisansın ekonomik gelişmeye etkisi… Patent, ...
Kemal Yamankaradeniz
w
Diziler kısalacak Hatırlayabildiğimiz geçmi...
Meftun Tayan
w
Çifte sigortalılık yasağı Sigortalının aynı ...
Dr. Mevci Ergün
w
Eşlerin birbirine mirasçı olmaları(Özel Hal) ...
Av. Öztürk Yazıcı
w
EKOHABER olmak… EKOHABER olmak, bir aile kült...
Sercan Uslubaş
w
Tahsin ARDIÇ yazdı... BAŞKANLARDAN TIK YOK ...
Tahsin Ardıç
w
“Maşallah” Geçtiğimiz pazar günü eşim ile bi...
Yalçın Aras
w
Yeni yıl, yeni yüz, tecrübeli bir heyecan Y...
Yılmaz Ardıç

Powered By VİTALTEKNOLOJİ
Hosting Server Web Tasarımı Sunucu Cloud Alan adı Domain
Copyright © 2013 Ekohaber
Adres: Tophane Meydanı Kale Sokak No: 2/A BURSA
Telefon: 0 224 223 29 29 (pbx) Fax: 0 224 223 47 48 E-mail: ekohaber@ekohaber.com.tr
ekohaber
twit twit twit